Tüvtürk Araç Muayene Randevu Ücreti Kesildi Daha Ne Başlığı Atayım.

İbrahim İbrahim07 Eylül 13:16

https://reservation.tuvturk.com.tr/web.ui/Index.aspx# bu site Araç muayene randevu ücreti adı altında bugün benden 29 TL ücret tahsil etti bu siteyi hem şikayet hem ifşa hem de yapılan soygunun cezasının olmasını istiyorum. Bunların para iadesinde bulunduklarını görmek istiyorum. Asılları olan Tüvtürk ise bu şikayetlere Otomatik cevap hazırlamış tüm mağdurlara aynı cevabı yapıştırıyor.

Cevaplar

Tüvtürk Logo Tüvtürk 4 hafta önce

Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. TÜVTÜRK çağrı merkezimizin 0850 222 88 88 numarasından farklı bir numarası bulunmamaktadır, 0850 222 88 88 numaralı TÜVTÜRK çağrı merkezimizin ücretlendirmesi sabit hat ücretleri üzerinden değerlendirilmektedir. Farklı numaraya ait olan görüşme ücretlerinin TÜVTÜRK ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmayıp, TÜVTÜRK tarafından tahsil edilmemektedir. Görüştüğünüz telefon numarasının, yukarıda belirttiğimiz TÜVTÜRK'ait olan telefon numarası olup olmadığını kontrol ediniz. TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonlarında muayene öncesi randevularınızı herhangi bir ücret ödemeden 0850 222 88 88 numaralı çağrı merkezimizden, www.tuvturk.com.tr web sitemizden ve istasyonlarımızda bulunan kiosklardan alabilirsiniz. Bunun haricinde herhangi bir kurum, kuruluş veya şahsın ücret karşılığı randevu verebilecekleri beyanlarına itibar etmeyiniz. Görsel ve yazılı basında ayrıca resmi web sitemizde aşağıda da görebileceğiniz bir bilgilendirme metnimiz ile bu durumu siz değerli müşterilerimize bilgilendirmekteyiz. http://www.tuvturk.com.tr/basin-bultenleri.aspx?url=basinbultenleri/tuvturkten-kamuoyuna-onemle-duyurulur.aspx Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Murat 2 hafta önce  

    Aynı sorunu yaşıyoruz.

  • profile-icon İbrahim 4 hafta önce  

    Tüvtürk aradı, dedikleri ıbıdık gıbıdıkdan ibaret. Hukuki süreçleri devam ediyormuşda, serbest piyasamışda, onların bizimle alakası yokmuşda falan filan. Kabahat sizi başımıza musallat eden baş ağrıtan başa geçirilenlerde.

  • profile-icon Erdoğan 1 ay önce  

    Bugün benden de randevu ücreti adı altında 29 TL aldılar. Bu haksız alınan bir paradır. Helal etmiyorum. Kesinlikle sosyal medya da bu yaptığınızı dile getireceğim.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler