14 Ağustos 2014
#2620833

Tüvturk Araç Kategorisi Uyumsuzluğu!

09.08.2014'de araç muayenesine gittim. Ruhsatta araç "M1" olarak görünüyormuş ve doğruymuş. Ancak Trafik Şubenin sisteminde hatalı girilmiş. Emniyetin hatasından dolayı araca ağır kusurlu dediler ve muayeneden geçemedi. Benim gidip emniyetin sistemini değiştirmem gerekiyormuş. Ayrıca arka koltuk orta sırasında emniyet kemerinin tokası koltuğun altında kalmış. Uyardılar bunu çıkar dediler. Ok. dedim.


Aracı park et gel dediler park ettim ve 30 saniyede emniyet kemerini düzeltip yanlarına gittim ancak bunu da ağır kusur olarak rapora işlemişler. Bunu rapora işleyen görevli S******* T. adlı teknisyendi. Ayrıca A**** K. adlı başka teknisyenden de dayak yemekten zor kurtuldum...

Özgür Özgür 2.626 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları