Tüvturk 4x4 İçin Gerekli Prosedüre Uyulmadı ve Aracıma Zarar Verildi!

Genco Genco04 Aralık 2013 08:16

2 Aralık 2013 tarihinde sürekli 4 çeker aracımın muayenesi Mersin/Tarsus istasyonunda yapılırken, defalarca ilgili kişileri uyarmama rağmen fren testi 2 çeker araçlara uygulandığı standart şekilde uygulandı. Muayeneyi yapan şahıs, kendisine "Bu araç sürekli 4 çekerdir, fren testini bu şekilde yapamazsınız." dediğimde, bana gülerek " Bunu sana kim söyledi, hiçbirşey olmaz, ben aracı zorlamıyorum. " dedi ve aracı tambur üzerinde standart fren testine tabi tutmaya devam etti.

Aracım sürekli kilitli 4 çeker olduğundan uygulanan işlem aracımın Diferansiyel Sistemini bozdu. Muayene istasyonundan çıktığımdan beri araç diferansiyelinden uğultu geliyor ve boşluk oluştu.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Tüvtürk Logo Tüvtürk 04 Ocak 2014 17:36

Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu mail adresinden geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

profile-icon Genco 05 Aralık 2013 09:37

Bugün benimle irtibat kuran ilgili, servis istasyonu ile görüştüklerini, aracımın muayenesinin 4x2 olarak yapıldığını, 4 çeker sisteminin "ayırdığını" söylemiştir. Zaten benim iddiam ve şikayetim de bu yöndedir. Tuvturk 4x4 bir araca 4x2 olarak muayene prosedürü uygulamıştır. Tuvturk bu konuda resmi cevabını yazılı olarak iletmelidir. Şikayetim ile ilgili kayıt no'su ve iletişim bilgilerini içeren elektronik posta [email protected] adresine gönderildi.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler