16 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10671503

Resmi Belgeyi Tanımayan Tüvtürk!

2. sorum var 1. Sorum: Kişiler muayene zamanlarını nereden bilecekler? 2. Sorum: Motorlu araç trafik belgesinde yazan tarihte Karabük'teki istasyona gidiyorum bana 1 yıllık gecikme cezası çıkartıyor resmi belgede yazan tarihte geldiğimi söylüyorum o da ben araç trafik belgesine bakmam sisteme bakarım gecikme cezasını yatırmazsanız araç muayenenizi yapamam dedi. Bende ceza yememek için gecikme zammı ile birlikte muayene ücretini yatırdım. Peki sisteminize ben bakabiliyor muyum diyorum bakamazsın diyor çalışanınız. Ben resmi evrakta yazan tarihte gidiyorum ceza yiyorum. Sizin çalışanınızın sisteminize tarihi yanlış girmesinin cezası niye bana kesiliyor suçum ne? Yatırdığım gecikme ek ücretinin tarafıma iadesini istiyorum.

Murat Murat 1.963 Okunma

Cevaplar

  • Murat18 Temmuz 2018

    Bir de şunu belirteyim Emniyet Genel Müdürlüğündeki personel bizim sistemde bir yanlışlık yok Tüvtürk ün personelinin sisteme yanlış girdiğini söylüyor. Tabi o sisteme ne girdiğini biz vatandaş olarak göremiyoz ama 1 yıllık gecikme cezasını biz çekiyoz.

  • Murat18 Temmuz 2018

    Tüvtürkten bilgilendirme şöyle Emniyet Genel müd. Suçlu. Ama cezasını sen çekeceksin diyor. Tüvtürk için resmi evrak önemli değil Yeni aldığımız aracın ruhsatta yazan tarihi doğru mu yanlış mı diye tüvtürkü aramam gerekiyormuş. Sitelerinde böyle bir açıklamada yok ama, müneccimiz ya biz bilecez. Mağdur yine biz vatandaş.

  • Tüvtürk Temsilcisi18 Temmuz 2018

    Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler