Randevu Ücreti Ve Tüvtürk Ün Kapıdaki Lakayıt Görevlisi

Reyhan Reyhan4 hafta önce

Aracımın vizesi randevusu için internetten Tüvtürk randevu yazdım ve koca harflerle 800 lu bir numara çıktı aradan 2 sene geçince artık randevular böyle aranıyor diye aradım ve bana 2 gün sonraya randevu oluşturdu ve 50 TL hizmet bedeli için kredi kartı numarası istedi. Bende Allah'tan sanal kart limit oluşturup onun numarasını verdim. Hemen parayı çekti meğer randevu ücretsiz oluyormuş ve ben engelli yim Bornova Tüvtürk e gittim.

 beni kapının dışında beklettiler ve içeride 3-4 araçlık engelli otopark ı bomboş- kardeşim o zaman Avrupa standartlarındayız engelli otoparkımız var demeyin yerdeki engelli resimlerini silin madem oraya engelli aracı almayacaksanız her neyse içeri sonra aldı. Egzoz emisyon ölçümü için girdim hallettim tekrar dışarı çıkardılar bu sefer vize için tekrar on kapıdan girmem gerekti aynı görevli bekle dedi orada sohbet ediyor.

Beni içeri ön kapıdan almadı arka kapıdan git dedi ben bu sefer tersten girerek neredeyse tırla kafa kafaya girecektik yani "görevli"canı ne zaman nasıl istiyorsa. Lakayıt bir biçimde davranıyor yani böyle insanlara yetki verirsen önce babasını kesermiş devlet in açıklarından dolayı ben ki dikkatliyim para  aldıklarına  mi yanayım. Bence birçok insan benim gibi 50 TL sını kaptırmıştır devlette bunlara göz yumuyor demek ki Tüvtürk teki lakayıt ortamdaki muameleye mi.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Tüvtürk Logo Tüvtürk 1 hafta önce

Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. TÜVTÜRK çağrı merkezimizin 0850 222 88 88 numarasından farklı bir numarası bulunmamaktadır, 0850 222 88 88 numaralı TÜVTÜRK çağrı merkezimizin ücretlendirmesi sabit hat ücretleri üzerinden değerlendirilmektedir. Farklı numaraya ait olan görüşme ücretlerinin TÜVTÜRK ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmayıp, TÜVTÜRK tarafından tahsil edilmemektedir. Görüştüğünüz telefon numarasının, yukarıda belirttiğimiz TÜVTÜRK'ait olan telefon numarası olup olmadığını kontrol ediniz. TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonlarında muayene öncesi randevularınızı herhangi bir ücret ödemeden 0850 222 88 88 numaralı çağrı merkezimizden, www.tuvturk.com.tr web sitemizden ve istasyonlarımızda bulunan kiosklardan alabilirsiniz. Bunun haricinde herhangi bir kurum, kuruluş veya şahsın ücret karşılığı randevu verebilecekleri beyanlarına itibar etmeyiniz. Görsel ve yazılı basında ayrıca resmi web sitemizde aşağıda da görebileceğiniz bir bilgilendirme metnimiz ile bu durumu siz değerli müşterilerimize bilgilendirmekteyiz. http://www.tuvturk.com.tr/basin-bultenleri.aspx?url=basinbultenleri/tuvturkten-kamuoyuna-onemle-duyurulur.aspx Ayrıca TÜVTÜRK istasyon çalışanlarının yaklaşımları ile ilgili bildirimlerinizin titizlikle ele alınarak değerlendirildiğini ve gerekli aksiyonların alınacağını bilmenizi isteriz. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler