Tüvtürk ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İrfan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Ömrümü Yedin Tüvtürk

1.284görüntüleme
İrfan
İrfan 13 Temmuz 2020 18:41
ÇözüldüÇözüldü
İrfan'ın Teşekkür Mesajı
“İlginize teşekkürler...”

13:30'da randevu 13:00'de geldim 16:40 uzun far kesik kardeş bak çalışıyor bu -bir daha bakalım çalışmıyor abi acayip bir şans telefonla tekrar randevu al ampul değiştirmeye git sıra al saha sorumlusu beyefendi sizi yağmurda odadan dışarıya çıkarır (Covid 19) ama kuyruktaki dip dibe insanlara bir şey demez!

İçeride uygun bir bekleme alanı oluşturayım insanlar ıslanmasın demez bu arada elinde ruhsatlar belgeler kim bilir kimin ini görmeye çalışıyor (fotoğrafları var) uzun bir sıra bekleme daha sıra geliyor diyorum ki muayeneden ampul harici geçti ama yine prosedürlere devam önünde zaten bir sürü araç en son bir de araçta değil kapıda beklemeniz gerekiyordu diye ikaz eden görevli kendimiz de beynimizde dondu maalesef!  

Bir muayeneye 6 saat harcayacaksak vay bu memleketin haline ömrümü yedin Tüvtürk!

Tüvtürk Logo
Tüvtürk22 Temmuz 2020 16:14

Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Araç muayenesi internet üzerinden randevu alırken belirtildiği gibi randevu saati itibariyle toplam 120 dakikaya kadar sürebilmektedir. Muayene tekrarına kalan araçlar için aynı gün içerisinde muayene tekrarı işlemi yapabilmesi sebebiyle bu taleplerin çok olması durumunda belirli saat aralıklarında aşırı yoğunluk yaşanabilmektedir. TÜVTÜRK olarak istasyonlardaki araç yoğunluğunu, kapasite kullanım oranlarını ve müşteri bekleme sürelerini sürekli olarak analiz etmekteyiz; bu doğrultuda siz değerli müşterilerimizin bildirimlerinin de, bekleme sürelerinin asgari düzeylerde tutulması amacıyla değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. İletmiş olduğunuz konular, yetkili birimlerimize de ayrıca iletilmiş olup, gerekli incelemeler sağlanacaktır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK

İrfan
İrfan22 Temmuz 2020 16:36

İlginize teşekkürler...

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler