07 Kasım
#12924098

Eskişehir Tüvtürk Hizmet Kusuru!

31.10.2019 tarihinde saat 16.45 de Eskişehir merkezdeki Tüvtürk'e genel muayene için gittim. Muayene sonrası frenlerde sorun olduğu için muayeneden geçemedim. Daha sonra eve gittim ertesi gün sabah arabaya bindiğim de on camlara kırağı yağmıştı. Silecekleri çalıştırayım diye kolu bir çevirdim kolun ucu yere düştü. Aracımı 20 sene önce sıfır almıştım sadece ben kullandım o an ne olduğunu anlamadım. Silgiler çalışmadı daha sonra elektrikçiye gittim. Usta dedi ki bunu biri zorlamış kırmış yoksa bu kırılmaz dedi. İstanbul merkezdeki yeri aradım derdimi anlattım tekrar Tüvtürk'e çağırdılar.
Eskişehir Tüvtürk de S**** bey varmış onla görüşmemi söylediler. Frenleri yaptırdım 06.11.2019 da Tüvtürk e gittim S***** bey'le kamera kayıtlarına bakacağız ama maalesef S***** bey yok ondan başka yetkili biri de yok. S***** beyi tam 2 saat bekledim gelmedi. O sırada oradan bir çalışanla görüştüm. Muayeneden çıkınca kontrol edecekti abi biz kırmadık diyorlar. Bende tekrardan İstanbul'u aradım onlar size dönerler dediler. Boşu boşuna git git gel.
Tüvtürk de kim arabası muayene oluyor da arabaya binince kim silgi kollarını kontrol ediyor bakıyorsun yerinde duruyor ama öyle değilmiş. Kim bilir benim gibi kaç kişi mağdur oldu. Hiç suçlarını kabul etmiyorlar bizim kol kırıldığıyla kaldı anlayacağınız. Yazıklar olsun böyle muayene istasyonuna. Silecekler ağır kusur ben kırık götürsem orada silgiler çalışmıyor der ve ağır kusurdan araç kalırdı. Çalışanlarına suç bulmuyorlar ama bize suç buluyorlar.
Ayrıca başka belirtmek istediğim çalışanlar ne anlarlar bilmem arabaya öyle bir ara gazi veriyorlar oda mı muayeneden geçiyor anlamadım o kısa mesafede arabayı bağırttırıyorlar yazıklar olsun.

Sadettin Sadettin 2.624 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi4 g

    Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK

Ziyaretçi Yorumları