sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ankara, Gölbaşı Tüvtürk Sorumsuzluğu

Ali Ali22 Ekim 14:33

Ankara, Gölbaşı Tüvtürk araç muayene istasyonundan başta olmak üzere diğer duyduğum muayene istasyonlarından şikayetçiyim. Çünkü aracı muayeneye götürmeden önce ne kadar masraf bakım onarım vs. Yapıp gidiyorum ama oradan aracıma hasar verip geri çıkıyorum. Aracım 2008 model benzinli ve temiz bir araç. Far ayarı, yağ, ön takım, arka takım vs. Hiçbir eksik bırakmadan gidiyorum. Muayeneden sonra raporları alıyoruz far ayarsız diyor. Neden ayarı yaptırdım diyorum önemli değil değil hafif kusurla geçti zaten buraya gelene kadar bozulur diyor. 

o zaman niye kusur yazıyorsun yazma! Şanzıman yağ tamam yağ akıtıyor diyor ilginç. En önemlisi eve giderken far yanmıyor, sinyal, stop yanmıyor. Yani para veriyoruz. Son verin buna artık. Çok yıpratıyorsunuz aracı. 1 ayda yıpratmadığımız aracı 5-10dkikada hurdaya çeviriyorsunuz. Vicdanlı olun. Paramızla rezil oluyoruz. Yeter artık!

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Ali 4 hafta önce

Sorun çözülmedi bunu bilin. Bunun suçlusu tamamen çalışan değil. Daha çok para hırsı. Bundan sonra Tüvtürk Gölbaşı yok benim için. Nokta

Tüvtürk Logo Tüvtürk 4 hafta önce

Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak görüşme sağlanmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK

profile-icon Ali 4 hafta önce

Gölbaşı Tüvtürk'den tık yok! Bende başka muayene istasyonuna gitmeyi tavsiye ediyorum herkese.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ali 4 hafta önce  

    Evet. Beni aradılar görüştüm. Arma nezaketleri için teşekkür ederim. Durumu anlattım söylediklerimin arkasındayım. Tüvtürk benim malıma zarar verme hakkına sahip değil. Ben muayeneye masraf yapıp gidiyorum ve onlarda bana masraf açıp gönderiyorlar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler