14 Eylül 2013

Tüvturk Yanlış Yönledirme Yapıldı!

Ben aracımı ilk muayeneye getirdiğimde ağır kusurlu ( yağ kaçakları) olduğu söylendi ve bana bunların kaputu ima ederek üst tarafta olduğu söylendi ve itinayla yaptırdım tekrar muayeneme geldiğinde ise yağ kaçaklarının alt tarafta da olduğunu söyledi ve muayeneden geçemedim. tekrardaki arkadaş ısrarla altta da olduğunu söyledi bilseydim eğer ilk gittiğimde de söyleseydi ilk arkadaş aracım muayeneden geçecekti.

O kadar anlatmaya çalışmamıza rağmen bizi dinlemediler kağıdı verip hemen göndermek istediler ve çok üzüldüm. İlk önce biraz saygı olmalıdır. İsterseniz itiraz edin diyerek gönderdiler. Biz gayet kibar bir şekilde anlatmaya çalıştık konuyla ilgili yardımlarınızı rica ederim.

Mehmet 191 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön