Tüvturk Randevu Ekranı Hiçbir Bilgi Vermeden Kart Bilgilerini İstiyor!

Hilmi V. |

Aracımın muayenesinin günü doldu araç muayenesi için internet üzerinden randevu almak için araç bilgilerini girdim ne bir açıklama nede bilgilendirme ekranı çıkmadan karşıma kredi kartıyla ödeme ekranı açıldı. Aracımın muayene günü geçtiği için ceza ücreti olduğunu düşündüm zaten bilgileri girmekten başka çarem yoktu.

Bu adımı atlama gibi bir durum yoktu mecburen kredi kart bilgilerini girdim 14,00 TL kredi kartından tahsil edildi. 1 dakika geçmeden telefonum çaldı arayan kişi Tüvtürk personeli olduğunu söyledi randevu işlemi için yardımcı olacağını söyledi 14 TL'lik kesintinin ne için kesildiğini sorduğumda randevu alabilmek için bu ücreti ödediğimi söyledi...

Etiketler :

Ücret ve Ödemeler Web İçerik Online Randevu İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ekim
  12:25

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  118 70, 0888 288 44 00 numaraları ile http://www.aracmuayenerandevu.net/ www.hizliaracmuayenerandevual.com, www.tuvturkrandevu.net web sayfalarının TÜVTÜRK ile ilişiği bulunmamakta olup, tarafımıza haftanın 6 günü 08:00-20:00 saatleri arasında hizmet veren 0850 222 88 88 numaralı Çağrı Merkezinden veya www.tuvturk.com.tr adresinden ulaşabileceğinizi belirtir, güvenli yolculuklar dileriz.

  Saygılarımızla,

  TÜVTÜRK A.Ş.