12 Nisan 2013

Tüvturk Randevu Alamıyoruz!

İstanbul Pendik istasyonunda randevu ile çalışmalarına rağmen, randevu saatinizde 45 dakikada sadece kayıt yapabilmektedirler. Kayıttan sonra 2 saat kadar sıra beklemeniz gerekiyor. Devlet işletirken bile yarım saatte iş bitiyordu. Bu ne biçim özel sektör.

Ahmet 122 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet29 Temmuz 2013

    4. soruyu, başka seçeneğimiz mi varki de sorup duruyorsunuz? devlet bıraktı, başka bir güç satın aldı.Rekabeti olmayan hizmette kalite aranır mı?

  • Ahmet12 Nisan 2013

    klişe cevap....

  • Tüvtürk Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. TÜVTÜRK olarak istasyonlardaki araç yoğunluğunu, kapasite kullanım oranlarını ve müşteri bekleme sürelerini sürekli olarak analiz etmekteyiz; bu doğrultuda siz değerli müşterilerimizin bildirimlerinin de, bekleme sürelerinin asgari düzeylerde tutulması amacıyla değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön