07 Eylül 2013

Tüvturk Personeli Çok Kaba ve Saygısız!

Bu gün 06.09.2013 Tarihinde Motorsikletimin muayenesi için Adana'da Yüreğir Muayene istasyonuna gittim. Orada görevli personellerden adının A** olduğunu öğrendiğim kişi beni çağırırken "Motoru Getir" şeklinde kaba ve sert bir şekilde seslendi ben de kendisini uyararak bizlerle bu şekilde konuşmaması gerektiğini söyledim. Karşılık olarak ta "Ne dedik, küfür mü ettik" şeklinde karşılık vermiştir.

İsmini sorup kendini şikayet edeceğimi söylediğimde "İstediğin kadar et, hiç bir şey olmaz" şeklinde kendisi ve bir başka personel cevap vermiştir. Adı geçen personel benim aracımın muayenesi yapmayacağını belirterek evrakları masanın üzerine atarak gitmiştir. Bu tür davranışları şikayet ediyorum.

Ahmet 285 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet21 Ekim 2013

    birdahakine elimiz mecbur gideceğiz. alternatif kurum olsa zaten rekabet olur ve tekelcilik olmaz ve hizmet kalitesi artar kanaatindeyim.

  • Tüvtürk Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. TÜVTÜRK istasyon çalışanlarının yaklaşımları ile ilgili bildirimlerin titizlikle ele alınarak değerlendirildiğini ve gerekli aksiyonların alındığını bilmenizi isteriz. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön