12 Nisan 2013

Tüvturk Personel Çok Kaba!

11. 04. 2013 tarihinde 16. 00 İstanbul- Haraçcı muayene istasyonunda randevum vardı. Arka koltuktaki emniyet kemeri takılı değildi. Ben de orada hemen taktım fakat görevli personel 15127 sicil nolu M**B***, keyfi hareket ederek, kemerleri taktığım halde gelip bakmayarak kusurlu raporu verdi.

Çalışan emniyet kemerine bozuk diye rapor verdi. Kendisinden şikayetçiyim. Bir sürü zamanım gitti ve çalışan kemere bozuk raporu vermektedir. Ayrıca Tuvturk’un 0850lü şikayet hattını aradım. Oradan da bir sonuç çıkmadı. İstasyonundaki kötü muamele, personelin özellikle muayene yapan personellerin insanlarla kaba bir şekilde hitap etmesi çok çirkin.

Hüseyin 299 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. TÜVTÜRK istasyon çalışanlarının yaklaşımları ile ilgili bildirimlerin titizlikle ele alınarak değerlendirildiğini ve gerekli aksiyonların alındığını bilmenizi isteriz. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön