Tüvturk Ne Yapmaya Çalışıyor?

Mehmet Akın U. |

17.06.2015 de Dudullu Tüvturk'e binek arabamı muayene götürdüm. Trafik kayıtlarda arabamın koltuk sayısının 6 olduğu için ağır kusurlu bulunduğu ve düzelttirip 1 ay içinde yeniden muayene yaptırmam gerektiği bildirildi. Tesisin bahçesinden çıkarken yolumu çeviren kişiler bu işi bir telefonla halledebileceklerini söyledi (Bu işten alacakları bedel 70 lira) Ataşehir trafik tescile gidip sözlü olarak başvurdum. Tamam hallettik dediler. Aynı gün tekrar telefonla randevu aldım. Akşam 18:00 civarlarında aracın muayenesi tekrar yapıldı ve iş bitti. İşin daha ilginç yanı iki yıl önce araç muayenesinde aracımın koltuk sayısı 5. Zamanıma ve emeğime yazık.

Etiketler :

Hatalı İşlem / Rapor Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Temmuz
  15:26

  Sayın Müşterimiz,

  20.03.2014 tarihi itibari ile EGM Bilgisayar kayıtları incelenmektedir. AYA, koltuk sayısı, araç sınıfı, şasi no vb bilgilerin hatalı ya da eksik olması durumu bu tarih itibariyle Ağır Kusur olarak değerlendirilmektedir.

  Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz.

  Saygılarımızla,

  TÜVTÜRK A.Ş.