24 Aralık 2013

Tüvturk Müşteri Hizmetleri de Başından Savdı!

Adana Yüreğir Tüvturk Muayene istasyonundan defalarca şikayetçi olmama rağmen çözüm getiremediler. Hiçbir soruna yardımcı olmayıp sadece sözle müşteriyi ikna etmeye çalışıyorlar. Somut olarak hiç ama hiç yardımcı olmadılar.

Şikayetim varsa adli mercilere gidecekmişim. Yardımcı olamayacaksanız neden şikayet hattı kurdunuz. Ben Adliyeyi Bilmiyor muyum? Sorunlarıma verilecek cevabın burada yazılmasını ve bana verilen cevabın aynısının yazılarak yuvarlak kelimelerle değil açıkça herkesin bilmesini istiyorum.

Hayrettin 407 Okunma

Cevaplar

  • Hayrettin27 Aralık 2013

    Beni arayıp da arızalı arabası yüzünden çamur yapan müşteri gibi bana bakmayan tek bir kişi İbrahim Bey oldu. Kendisine teşekkürler. Bugün itibariyle hiçbir sorunuma çözüm gelmedi. Sonuç olarak bariz bir şekilde yapılan hatanın bedeli bile müşteriye ödetiliyor. İstediğiniz kadar haklı olun ama hakkınızı burada aramayın. Sadece paramla birilerinin egolarını tatmin ettim. Olan bana oldu. Başkasına bir şey olamaz. Bozacıyı şireciye şikayet etmek gibi bir şey şikayet hattını aramak. Aslında bana verdikleri en güzel cevap ''şikayet varsa hakkını adliyede ara''.

  • Tüvtürk Temsilcisi27 Aralık 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön