16 Eylül 2013

Tüvturk Muayenesi Çıkışında Motor Kaputum Açıldı!

07.09.2013 Cumartesi günü Esenyurt İstasyonu'nda yapılan muayene işlemi sonrasında, motor kaputumun kontrol görevlisi tarafından açık bırakılması neticesinde (ilgili kişinin beyanı ve kamera görüntülerinden motor kaputunun düzgün şekilde kapatılmadığı ve kapanıp kapanmadığının kontrol edilmediği hususları sabittir) maddi hasarlı kaza yaptım.

Zarar tazmin talebimi Genel Müdürlüğü'ne de bildirmiş olmama karşın tarafıma dönüş yapılmadı. Dün çağrı merkezini aradığımda gün içinde tarafıma dönüleceği ifade edilmesine karşın aranmadım. İnsan hayatını tehlikeye atan çalışma anlayışı ve sebep olduğu zararın sorumluluğunu üstlenmekte gösterdiği tereddüt nedeniyle hakkımı hukuk zemininde arayacağım.

Can 327 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş

  • Can 19 Eylül 2013

    Tarafıma nihayet dönüş yapılarak zararımın karşılanmayacağı belirtildi. Bun gerekçe olarak aracın kaput kilidinin kaputu tutması gerektiği, ama bu fonksiyonunu yerine getirmemiş olduğu ifade edildi. 5 yıldır aksamadan çalışan kaput kilidi Tüvturk istasyonu çıkışından tahmini 4 dakika sonra çalışmaz oldu. Söz konusu kararın, olaylar arasında sağlıklı bir illiyet bağının kurulamadan alındığını düşünüyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön