04 Eylül 2013

Tüvturk Motorsiklet İçin Hatalı İşlem Yapılıyor!

09 L ** plakalı nolu Skutur motosikletimin tamamıyla orijinal olmasına rağmen bu zamana kadar vizeleri düzenli yapılmış tır ancak02/09/2013 Tüvturk e ait Aydın ili Söke ilçesindeki vize merkezinde maalesef bakanlığın bilmediğim tarafımıza açıklanmayan bir kararı gereği vizesi şaşı nosunun kaynaklı bir parça üzerinde olmasından dolayı, tamamıyla orijinal olmasına rağmen sahte şase muamelesi yapılarak makina mühendisler odasına yönlendirilerek, ardından trafik
derken bir sürü para tuzağı, motorumun değerinden fazla tarafıma masraf ettirilmeye çalışılmaktadır.

Lütfen bu konu hakkında hangi bakanlık bu yazıyı gönderdiyse konunun tekrar incelenerek vatandaşın mağduriyetinin giderilmesini rica ediyorum.

İsmet 169 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından 02.09.2013 tarihinde geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön