Tüvturk Km Bilgilerini Yanlış Yazdılar...

Selcuk K. |

Geçen hafta içinde Denizli merkezde aracımı vizeye soktum km bilgilerini yanlış yazdılar. Tekrar geri gittiğimde oradaki görevli ilgilenmedi ve aracımı sorgulattığımda aracımın km'si 50.000 km fazla çıkıyor. Ben haklarımı aramak istiyorum. Firmaya şikayette bulunuyorum elimde fotoğraflar ve belge mevcut kısa sürede bilgilendirirseniz.

Etiketler :

Hatalı İşlem / Rapor

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selcuk K.
  28 Ağustos
  16:14

  km bilgileri ayni değil elimde fotoğraf mevcut olup bu konu aydinlanmassa dava acip medyaya bildirecegim dahilinde istasyonunuz hatasini kabul etti ancak kagitlar elime ulaşmadı bekliyorum.

 • 25 Ağustos
  14:53

  Sayın Müşterimiz,

  İstasyonumuzda yapılan muayenede personelimizin manuel ve bilgisayar ile yazdığı km aynı olduğu için herhangi bir hata görülmemektedir. ’Aracınıza ait yakın tarihte yetkili servislerde yapılmış olan bakım onarım kayıtları (bakım onarım fişi, fatura vs) mevcutsa bu kayıtlar ile istasyona başvurulması halinde istasyon yetkilileri kontrol edebilir.

  Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz.

  Saygılarımızla,

  TÜVTÜRK A.Ş.