03 Eylül 2013

Tüvturk Kilometre Yanlış Yazılmış!

06. 06. 2012 tarihinde Tüvturk Dudullu istasyonunda aracımın orijinal kilometresi 57. 721 olduğu halde Tüvturk kayıtlarına personel ve istasyon şefinin dikkatsizliği sebebi ile 87. 721 olarak
Olarak kayıt edilmiştir. 05. 06. 2013 tarihinde gittiğimde ise gerçek kilometre si olan 65. 939 olarak tekrar sisteme girilmiştir. Tramer SMS kayıtların da son iki muayenede kilometre farkından dolayı aracımı satmak istediğinde alıcılar kilometre ile oynandığı düşünüp aracımı satamamaktayım.

Mağduriyetim nasıl giderilecektir? Tüvturk yöneticilerine soruyorum. Rakamı bile düzgün yazamayan personellerinizin kontrol edip onay verdiği araçlara nasıl güvenip trafiğe çıkalım?
34 T**

Haldun 255 Okunma

Cevaplar

  • Haldun07 Eylül 2013

    Yapmış olduğunuz hatadan dolayı hem beni zarar etti ediniz aracını satan adım. Hatanızı düzelme iz için beni istasyona tekrar çağırıp birde zamanımı çalıyordu uz.

  • Tüvtürk Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. KM ile alakalı hatalı işlem yapıldığını düşünüyorsanız araç sahibi olmanız şartı ile kimlik ve ruhsatla beraber en yakın istasyonumuza başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön