25 Ocak 2014

Tüvturk Keyfe Keder Ağır Kusur!

Malatya Tüvturk. 2001 model golf IV araç sahibiyim. Golf araçlar, her ne kadar hatchback gözükse de, ruhsatlarından steyşın vagon olduğu geçer.

Kendi yorumunu katan elemanlar, daha önce 4 kez muayeneden geçen aracı " bu steyşın " değil diyerek ağır kusurdan bıraktılar.

Devlet demiş steyşın, üretici demiş steyşın. Ne hakla bu söyleniyor hiçbir şekilde anlam veremedim. Benim zamanımı çalan bu şirketten şikayetçiyim!

Yasin 482 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi05 Eylül 2014

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Araç muayenelerinde TÜVTÜRK araç muayene istasyonlarında aşağıdaki yönetmelik ve uygulamalara göre muayene hizmeti verildiğini belirtmek isteriz: * Araç Muayene İstasyonlarının Açılması, İşletilmesi ve Araç Muayenesi Hakkında Yönetmelik * 2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanunu * Karayolları Trafik Yönetmeliği * Araçların İmal, Tadil ve Montajı Hakkında Yönetmelik * Avrupa Birliği Direktifleri * T.C.Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yayımlanan Araç Muayenesi Kusurlar Tablosu Bu doğrultuda, T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yayımlanan kusurlar tablosuna göre araç ile emniyet bilgilerinin aynı olması gerekmektedir. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön