11 Şubat 2014

Tüvturk Kendi Hatasını Bile Bile Düzeltmiyor!

Ocak 2014'te Bilecik'in Bozüyük ilçesinde aracımı Tüvtürk'te fenni muayeneye soktum. Bana verdikleri raporda aracın kilometresinin bir önceki muayeneye göre düşürüldüğü yazıyordu. Hemen itiraz ettim fakat bana bunu ispat etmem gerektiğini söylediler. Yani sahtekarlık yapmadığımı!

Hatayı yapan kendileri düzeltmesi gereken ben? Başladım koşuşturmaya servis, özel servis ve Lpg taktırdığım yer. Sonunda kilometreyle ilgili resmi bir belge buldum ve istasyona gittim. Bana yanlışlık yaptıkları için yarın resmi bir belge vereceklermiş. Fakat sistemde yaptıkları yanlışı düzeltemeyeceklerini söylediler. Aracımı satmak istediğimde mesajla sorgulama yapanlar km'si düşürülmüştür yazısıyla karşılaşacaklar. Kim alır bu aracı?

Erol 529 Okunma

Cevaplar

  • Erol 19 Şubat 2014

    Yaptıkları yanlışı düzeltmek bitarafa,herkese aynı otomatik mesajı kopyala yapıştır yapmışlar.Kimsenin şikayeti ile ilgilendikleri yok.İlgilenmiş gibi yapıp göz boyamaya çalışıyorlar sadece.

  • Tüvtürk Temsilcisi15 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. KM ile alakalı hatalı işlem yapıldığını düşünüyorsanız araç sahibi şartı ile kimlik ve ruhsat bilgileriniz ile beraber en yakın istasyonumuza başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

  • Erol 15 Şubat 2014

    Kendilerinin yaptıkları bu yanlışı düzeltemeyeceklerini sözlü olarak söylediler.Kabullenmekten başka çare yok sanırım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön