23 Eylül 2016

Tüvturk Kartepe Muayene İstasyonu Yanlış km Yazılmış!

Aracım 2012 model Fiat doblo 2014 yılında Kartepe'de muayene olmuştur ve km'si 652612 olarak yazılmıştır şu anda orijinal km si 83496'dir bu yanlışı biran önce düzeltmenizi istiyorum aracı mı satamıyorum şu anda mağdurum...

Barış 2.719 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi07 Mart 2017

    Sayın Müşterimiz, Size en yakın istasyona başvurarak incelenmesini talep edebilirsiniz, başvuru yaptığınız istasyon hata yapıldığını düşündüğünüz istasyon ile irtibata geçerek inceleme başlatacaktır. İstasyon tarafından hatalı yazıldığı tespit edildiği takdirde tarafınıza hatalı yazıldığına dair kaşeli imzalı belge düzenlenecektir. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

  • Barış06 Mart 2017

    Aracı ben galeriden aldım araç kartepede 2014 yılında muayne olmuş, ben 2016 yılında İstanbul Pendik'te muayene ye girdiğimde fark ettim. Şimdi benim kartepeye mi gitmem gerek İstanbul dan halledemezmiyiz?

  • Tüvtürk Temsilcisi24 Eylül 2016

    Sayın Müşterimiz, KM ile alakalı araç sahibi olmak şartı ile kimlik ve ruhsat bilgileriniz ile beraber en yakın istasyonumuza başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz. İstasyon tarafından hatalı yazıldığı tespit edildiği takdirde tarafınıza hatalı yazıldığına dair kaşeli imzalı belge düzenlenecektir. Aracın km bilgisinin hatalı olabileceği yıla ait Yetkili servislerde yapılmış olan bakım onarım kayıtları (bakım onarım fişi, fatura vs) mevcutsa bunları da istasyonumuza getirmeniz faydalı olacaktır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön