10 Haziran 2014

Tüvturk Hatasını Düzeltmeyip Kusurlu Raporu Verdi.

Tuvtürk muayeneye 2011'de götürdüğüm aracımın km yanlış yazdı, düzeltmedi. 2013 'te tekrar götürdüğümde km'sı düşürülmüş diye hafif kusur raporu verdi. Dilekçelerime, başvurularıma cevap vermedi.

İbrahim 1.237 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim11 Haziran 2014

    2011 de Akyurt Tüvtürk bunu tespit etti ve bana yeni bir ıslak imzalı belgeyi ertesi gün evime getirdi. Sorun 2013 te aldığım belgede, hatanın Tüvtürk sisteminde hatanın devam etmesidir. 9 aydır cevap alamadım kaçıncı başvurum 1 haftadır sürekli size laf yetiştirmekten bıktım. Arabamı almak için alıcılar bakıyor ve km sini düşürdüğüm zannına kapılıyorlar. Benim Akyurta yada İvedike gidip gelmem 40 lira yakıt ve 3 saat zaman demektir. Bunu kim tazmin edecek. Lütfen gönderdiğim belgeler incelensin ve biraz çözümleyici olun. Bu yaklaşımlar, km'yi yanlış yazma hatası bir tarafa diğer hataların telafi edilmesindeki kurum ciddiyetsizliğini de gözler önüne serilmiş oldu.

  • Tüvtürk Temsilcisi11 Haziran 2014

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Araç Muayenesi esnasında sehven hatalı km bilgisi yazıldığı tespit edildiği takdirde istasyonlarımız tarafından bu durumu belgeleyen ıslak imzalı KM Bilgilendirme yazısı hazırlanarak araç sahibine sunulmaktadır. Bu sebeple Akyurt istasyonuna başvurmanız durumunda resmi işlemlerde kullanılmak üzere KM Bİlgi yazınızı elden teslim alabilirsiniz. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön