15 Nisan 2016

Tüvturk Garip Bir Araç Muayene İşlemi..

2015 yılı ikinci yarısında aldığım 2014 model ticari aracımı, ilk muayenesi için Kasım 2015'te Tüvturk Samsun şubesine götürdüm. Muayene sonrası raporları da alarak döndüm. Evde yaptığım incelemede aracın hafif kusurlu olarak rapor edildiğini fark ettim.

İki maddelik kusurlardan biri ilk yardım çantası ile ilgiliydi; diğeri " ilk muayeneden sonra araç km' sinin düşürüldüğü" şeklindeydi. Durumu firmaya bildirdim, şikayetimi dile getirdim. Bu zaten ilk muayene idi, diye...

Bir hafta kadar sonra bir yetkili aradı. Muayeneyi yapan teknisyene çok kızdıklarını söyledi. Sevinmeli miydim, bilmiyorum ama benim raporda bir kara leke gibi o kayıt duruyor. Aracımı satacak olsam inandırıcılığım olmaz...

Suat 619 Okunma

Cevaplar

  • Suat 15 Nisan 2016

    Saçmalık. Detaylı bilgilendirme nedir? Ford marka araçlarda sistemleri zaman zaman hata veriyormuş. Sizin hatalı sistemlerinize ben neden para ödüyorum; yetmiyor diyet ödüyorum. Raporu değiştirin o zaman dedim; mümkün değil dediler. Detaylı bilgilendirme (!)... Pöh!

  • Tüvtürk Temsilcisi15 Nisan 2016

    Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön