Tüvturk Fazla KM Yazımı!

Uner K. |

2011 yılında aracıma Mardin Tüvturk'ten 80 bindeki aracıma 187 gibi bir rakam yazılmış arabayı satarken öğrendim Malatya Tüvturk'ten dilekçe ile başvuruda bulundum Eylül 2015 ten beri bekliyorum gidiyorum biz sizi ararız diyorlar sattığım insana söz verdim yazı alacağım diye muhatap yok ortada gerekli yerlere şikayetimi bırakmaya başladım kimse işini niye düzgün yapmaz ilginç.

Etiketler :

Hatalı İşlem / Rapor

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uner K.
  06 Mart
  14:56

  Eylül 2015 tarihinde ruhsat fotokobisi ve servisten o dönemlere ait km ispatlar kağıtlarla birlikte dilekçemi verdim dönüş olmadı birkaç sefer gittim ararız dediler sonuç yok tekrar belge mi toplayayım

 • 29 Şubat
  09:47

  Sayın Müşterimiz,

  KM ile alakalı araç sahibi olmak şartı ile kimlik ve ruhsat bilgileriniz ile beraber en yakın istasyonumuza başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz. İstasyon tarafından hatalı yazıldığı tespit edildiği takdirde tarafınıza hatalı yazıldığına dair kaşeli imzalı belge düzenlenecektir.

  Aracın km bilgisinin hatalı olabileceği yıla ait Yetkili servislerde yapılmış olan bakım onarım kayıtları (bakım onarım fişi, fatura vs) mevcutsa bunları da istasyonumuza getirmeniz faydalı olacaktır.

  Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz.

  Saygılarımızla,

  TÜVTÜRK A.Ş.