11 Nisan 2013

Tüvturk Egzoz Muayenesi!

06.04.2013 tarihinde aracımı muayene için Ankara İvedik istasyonuna götürdüm. Yazılı ve görsel basında TüvTürk egzoz muayenesi de yapıyor diye reklamlarına aldanarak egzoz muayenesi yaptırmak istedim. Tamam egzoz muayenesi yapılıyor ancak size söylenmeyen ve hiçbir yerde bilgisi verilmeyen bir prosedür var. Başka egzoz muayene istasyonunda elinizi kolunuzu sallayarak gidip yaptırdığınız muayene için TüvTürk'te araç muayene randevu saatinizi beklemek zorundasınız. Aksi halde size egzoz muayene için ayrıca bir sıra verilmiyor. 5 dakikalık işlem için 45-60 dakika beklemek zorundasınız. Bu durum size hiçbir yazı ve levha ile belirtilmiyor.

Erdem 338 Okunma

Cevaplar

  • Erdem12 Nisan 2013

    Bu durumda bekleme süresini düşüremezsiniz. Çünkü Egzoz muayenesi için ayrıca bir sıra vermiyorsunuz. Araç Muayenesi için gelenleri mecbur bırakıyorsunuz. Egzoz Muayenesi için gelenleri Araç Muayenesi için gelenlerden ayırmadığınız sürece bu sorun devam edecektir.

  • Tüvtürk Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. TÜVTÜRK olarak istasyonlardaki araç yoğunluğunu, kapasite kullanım oranlarını ve müşteri bekleme sürelerini sürekli olarak analiz etmekteyiz; bu doğrultuda siz değerli müşterilerimizin bildirimlerinin de, bekleme sürelerinin asgari düzeylerde tutulması amacıyla değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön