31 Ağustos 2015

Tüvturk Bina Düzeni İbadet Yapmaya Uygun Değil!

Samsun Ankara yolu üzerindeki Tüvturk Araç Muayene istasyonu, (Kırıklar Mah. Ahulu Mevkisi Samsun-Ankara Karayolu 17.Km. İlkadım / Samsun) bu istasyonun yan binası mescit + erkekler tuvaleti + bayanlar tuvaleti olarak yan yana dizilmiştir. Mescitte kıble erkekler tuvaletine doğru. Halbuki mescidi kadınlar tuvaletinin olduğu yere kurmuş olsalardı, kıblenin önü açıkta, doğaya doğru olacaktı, tuvaletlerde mescidin arka tarafında olacaktı, sorun kalmayacaktı.

Şu an mescidin kıble yönü erkekler tuvaletine doğru ve arada ince bir duvar var, tuvaletten bütün sesler mescitten duyuluyor. Bu yerdeki odaların yeniden acilen düzenlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Gerekenin yapılmasını dilerim.

Burhan 1.282 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Sayın Müşterimiz, Sosyal alanlarımızın düzeni ile ilgili öneriniz için teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz konu değerlendirilmek üzere ilgili birimlerimize iletilmiştir. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön