Tüvturk Bilgisiz ve Kaba Araç Muayene İstasyonu!

Ali Ş. |

7.12.2015 tarihinde aracımı Denizli Tüvturk'e götürdüm. Muayene teknisyeni A**** , aracımın koltuğuna kılıf takmadan kontrol yaptı. Duruma itiraz edince beni işletme müdürü M****'ye yönlendirdi. Müdür beni içeri almadan, kamera kayıtlarını incelediğini şikayetimin asılsız olduğunu, istediğim hukuki yollara başvurabileceğimi söyledi. Aracımın ağır kusuru olarak gösterilen, frenlerden hidrolik yağ kaçakları var uyarısının ne anlama geldiğini ise tamircide anladım. Aracımın sağ ön teker fren borusu patlatmışlar test aşamasında. Aracımın fren borusu muayene öncesinde patladıysa, araç ön teker fren testinden nasıl geçti? Yok fren testi aşamasında patladıysa zararımı kim karşılayacak.

Etiketler :

Araca Hasar Verme Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Ş.
  24 Ağustos
  11:17

  Evet geri dönüş yaptılar Sikayetvar.com un sayesinde ama sorunumu çözmediler.

 • Ali Ş.
  11 Aralık
  08:10

  İyiki Şikayetvar.com var. Yoksa aynı şikayet emailini Tüvturk'ün iletişim adreslerini kullanarak daha önce iletmiş olmama rağmen, ancak şikayetvar.com a yazınca geri dönüş yapıldı. Ve şikayet konum giderilmedi. İddalarımla ilgili araştırma yapmak yerine sadece çalışanlarının ifadelerine göre, bir kaaate varılıp, dolaylı yollardan yalan söylediğimi ima ettiler. Ama mücadelem bitmedi. BİMER ve ulaştırma bakanlığına da müracatlarım mevcut.

 • 10 Aralık
  15:45

  Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili;

  Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz.

  Saygılarımızla,

  TÜVTÜRK A.Ş.