30 Temmuz 2016

Tüvturk Bilgi Verilmeden Mağdur Durumda Bırakılıyoruz...

Tüvturk Şile araç muayene istasyonunda aracımıza 30 Temmuz 2016 saat 11.30'a randevu aldım saatin çok çok öncesinde burada oldum ,11.30'da sıramı alıp saat 13.00'de muayeneye ancak alınabildim ve gaz kaçağı konusunda muayeneyi yapan kişi bana bunu yaptırıp gelin öyle muayene yapalım dedi, beni içeri yönlendirdi ve para iadesiyle birlikte bir kağıt imzalattı bu kağıdın randevu iptal kağıdı olduğu ve tekrar randevu alacağım hakkında hiçbir kişi bilgi vermedi.

Bende aracımı 20 dakika içinde yaptırıp geri geldiğim de bana bugüne randevu olmadığını ve başka bir zamana randevu alınacağını söylediler. Ben 120 km'lik bir mesafeden geliyorum git gel 240 km beni geri çeviriyorlar. Araç eğer ki muayeneden kalmış olsa gam yemeyeceğim fakat hiçbir bilgi verilmeden işini düzgün yapmaya çalışıp eline yüzüne bulaştırabilen kişiler tarafından gayet mağdur bir duruma düştüm.

Barış 535 Okunma

Cevaplar

 • Barış07 Ocak 2017

  Aracım teşekkürler 4 kere de ancak geçebildi o gün o işlemi halletseydiniz eğer bende isimden gucumden mağdur kalmayacak idim hem yol parası hem de maaşımdan kesinti ile zarardaym sağ olun

 • Barış02 Ağustos 2016

  Bu kadar umutsuz bir firma görmedim alkışlıyorum sizleri...

 • Barış01 Ağustos 2016

  Kopyala yapıştır ile veya hazır bir metinle bir cevap vermeyin lütfen ilgileniyormuş gibi de yapmayın ben 240 km yol yaptm sizin şirketiniz yüzünden muayene de yaptiramadm ve geri dönüş yolunda aracımın motorunda sorun çıktı siz ilgisiz ve işini doğru durust yaptığını söyleyen ama bunun sadece lafta olduğunu bilen bizlere kopyala yapıştır cevaplar çare olmuyor muayene saati dahil geçmiş 5 6 kişiye öncelik verildi benim siramda ama ben sorunumu 10 dakika da cozdugum halde başka bir güne randevu denildi ve bana randevumun iptal olacağı bilgi verilmedi ben mağdurum bana gerçek bir cevap veriniz aracımın motorunda şuanda 300 400 TL minimum arıza var ve siz müşteri nedir bilmiyorsunuz

 • Tüvtürk Temsilcisi30 Temmuz 2016

  Sayın Müşterimiz, Araçta gaz kaçağı olması durumunda muayeneye engel teşkil eden durum olduğu için muayene işlemi iptal edilerek ücret iadesi gerçekleştirilmektedir. İşlemlerin iptal edilmesi durumunda muayene prosedürü yeniden başlatılmalıdır, dolayısıyla sadece randevulu olarak hizmet veren istasyonlarımıza yeniden randevu alınarak başvurulması gerekmektedir. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön