21 Eylül 2013

Tüvturk Aracın Kilometresini Yanlış Yazmışlar!

Aracım muayene esnasında kayıtlara 100000 km fazla işlendiği için aracımı satmakta problem yaşadım. Aracın km si ile oynandığı düşünülüyor. muayene istasyonuna gittiğimde evrakları İzmit merkezden sorgulayacaklarını iş emri ile karşılaştıracaklarını söylediler. Daha sonra problemin kendilerinden kaynaklandığını bunu resmi bir belge olarak düzenleyip adresime göndereceklerini söylediler. 1 ay geçti hala belge gelmedi.

Serkan 232 Okunma

Cevaplar

  • Serkan29 Eylül 2013

    Ben istasyona gittim ve hatalı yazıldığı söylendi. Adresime resmi belge gönderileceği söylendi . gönderilmedi. şikayetimde bunu belirtmiştim. istasyona kaç kere gitmem gerekli ? siteniz aracılığı ile önce size mail attım cevap vermediniz.

  • Tüvtürk Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. KM ile alakalı hatalı işlem yapıldığını düşünüyorsanız araç sahibi şartı ile kimlik ve ruhsat bilgileriniz ile beraber en yakın istasyonumuza başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön