Tüvturk Araç Muayene Sırası Bekleme Sorunu.

Onur T. |

Bu firma bu işi devraldığından beri firmanın vermiş olduğu randevu saatlerine göre çalışmamaktadır. Hafta içi çalıştığımız için gelemiyorum hafta sonumuzu da burada heder etmek zorunda değiliz. Şu an saat 14.00 de olan randevum saat 15.10 olmuş olmasına rağmen hala bekliyorum. 2014 yılında yapmış olduğum muayene rapor sonucu durmaktadır. O zaman da saat 14.00 aldığım randevu saat 15.45'te sonuçlanmış. Parayı peşin almayı biliyorsunuz kredi kartı dahi kabul etmiyorsunuz ama hizmetiniz kötü.

Etiketler :

Bekleme Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Nisan
  09:13

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  TÜVTÜRK olarak istasyonlardaki araç yoğunluğunu, kapasite kullanım oranlarını ve müşteri bekleme sürelerini sürekli olarak analiz etmekteyiz; bu doğrultuda siz değerli müşterilerimizin bildirimlerinin de, bekleme sürelerinin asgari düzeylerde tutulması amacıyla değerlendirildiğini bilmenizi isteriz.

  Tabi olduğumuz İmtiyaz Sözleşmesi kapsamında tahsilat yöntemi ayrıca tanımlanmamış olup, önceki dönemlerdeki gibi devam etmesinin öngörülmesi sebebiyle istasyonlarımızdaki tüm tahsilatlar nakit olarak gerçekleştirilmektedir.

  Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz.

  Saygılarımızla,

  TÜVTÜRK A.Ş.