26 Ağustos 2013

Tüvturk Araç Muayene İstasyonu İsim Değişikliği!

Sayın Yetkili, 24. 08. 2013 tarihinde internet sitenizden İstanbul-Kurtköy muayene istasyonunuza 26. 08. 2013 tarihli bir randevu aldım. Fakat bu istasyon normal şartlar altında Tuzla-Orhanlı'da imiş. Benim asıl almak istediğim istasyon adı İstanbul-Pendik 'imiş. Böyle bir isimlendirmeyi nasıl yapabilirsiniz. Bu nasıl bir saçmalıktır? Bir kere Kurtköy diye isimlendirdiğiniz yer Tuzla'ya bağlı. Kurtköy ise Pendik'e bağlı. Bu kadar saflık nasıl yapabilirsiniz?

Açık adres yazıyor diyor. Açık adrese ne gerek var? Şeyhli ilköğretim okulunun oradaki istasyon Kurtköy istasyonudur başka bir yerde olmadığı için. Siz Tuzla'daki istasyonun adını hangi mantık çerçevesinde Kurtköy diyorsunuz inanın anlamadım.

Umit 450 Okunma

Cevaplar

  • Umit 30 Eylül 2014

    şikayet çözmeye bak.Orhanlı ilçesi kurtköy ilçesi sınırlarındaymış. Orhanlı istasyonunun açık adresini yazarken sonunda o zaman niye TUZLA yazıyor. Bari bunu yapmayın. Tuzla ilçesinde iki tane istasyon var ise, bunun bir adını Orhanlı, diğer adınıda aydınlı veya tuzla diye koymak daha mantıklı. KURTKÖY pendike bağlı. İlçe değil.

  • Umit 23 Ekim 2013

    Sayın Yetkili, Siz yazmışsınız ki Orhanlı istasyonumuz Kurtköy ilçesi sınırlarında.28 yıldır kurtköyde oturuyorum. Kurtköy ilçe oldu da bizim mi haberimiz yok...

  • Tüvtürk Temsilcisi22 Ekim 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. İstanbul Pendik istasyonumuzun adresi: Güllübağlar Mah. Okul Sok. No.8 Pendik / İSTANBUL İstanbul Orhanlı istasyonumuzun adresi: Adres:Fatih Mah. Ankara Cad. No: 5 Tuzla / İSTANBUL Viaport Alışveriş Merkezine 1,5 km uzaklıkta İstanbul Tuzla İstasyonumuzun adresi: Adres : Aydınlı Mah. Mayıs Sok. No. 5 TUZLA / İSTANBUL Tuzla ilçesinde 2 (İKİ) adet istasyon bulunması ve Orhanlı istasyonumuzun Kurtköy ilçesi sınırlarında olması sebebi ile istasyonumuzun adı Kurtköy Orhanlı olarak belirlenmiştir. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön