Tüvturk Araba Km'sinin En Son Muayenede Düşük Girilmesi!

Ümüt Ş. |

Almış olduğum arabanın km 112 bin diye aldım ve muayeneden bir gün sonra aldım km oynanması imkansız diye 112 bin olarak da muayeneden geçmiş. Aradan zaman geçti satmaya kalktığımda arabamın km sinin bir yıl önce 391 binden düşürüldüğünü gördüm.

Geçen senenin km'si 391 bin nasıl oluyor da 112 bin olarak onay veriyorlar? O zaman bu işlemi yapan personeller o satan şahısların tanıdığı ya da bir şeylere göz yummuş. Müşteri hizmetlerini aradığımda basit kusur diyor Allah'ınızı severseniz basit kusur bizim kaç TL'ye mal olduğunu şimdi düşünün benim durumumu o personelin vicdanı ya da muayene istasyonunun biz basit kusur bulduk demesi vicdanları sığar mı?

Etiketler :

Hatalı İşlem / Rapor Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Haziran
  17:32

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  KM ile alakalı hatalı işlem yapıldığını düşünüyorsanız araç sahibi olmak şartı ile kimlik ve ruhsat bilgileriniz ile beraber en yakın istasyonumuza başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz.

  Saygılarımızla,

  TÜVTÜRK A.Ş.

 • Ümüt Ş.
  15 Haziran
  17:25

  Arabamı bugün km olayından sonra ustaya götür düğüm de hava yastığı lambasını da kör lenmiş olduğu ortaya cıktı ve muayeneden geçmiş müşteri hizmetlerine sorulduğunda bu basit kusur muş bu basit kusurlar için bizim kaç para gittiğini bilmiyorlar ve karşında muhatap yok yapanın yanına kar kalıyor araba satanlarda vatandaşı kandırıyor böylece