Tüvturk 59.000 Km Aracımın Km'sini 159.000 Km Yazmış!

Buğra İ. |

Aracımın son muayeneye gittiği zaman (2012 Nisan ayı) kilometresi 59.000 iken Tüvturk muayene istasyonunda çalışan dikkatsiz bir görevli tarafından aracımın kilometresi 159.000 olarak yazılmış.

Bu olayı bir süre sonra gördükten sonra tekrar muayene istasyonuna gittim ve bana araç kilometre tespiti yaparak aracın orijinal kilometresini bildiren Tüvturk onaylı bir evrak verildi. Fakat aracımın kilometresi hala Tramer sorgusunda 159.000 km görünüyor. Bunun hata nedeniyle büyük sorunlar yaşıyoruz ama hiç kimsenin umurunda değil! Bu işin sonuca bağlanmasını istiyorum...

Etiketler :

Hatalı İşlem / Rapor Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Buğra İ.
  27 Aralık
  16:12

  TUVTÜRK\'E KARŞI TÜM DÜŞÜNCELERİM OLUMSUZ YONDEDİR.HER ŞİKAYET ALTINA YAPILAN CEVAPLANDIRMA YAPILMIŞ BENİM SORUNUMA BU MAGDURİYETİMİ HUKUKİ OLARAK DİLE GETİRECEGİM DEN EMİN OLABİLİRSİNİZ...

 • 27 Aralık
  16:09

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  KM ile alakalı hatalı işlem yapıldığını düşünüyorsanız araç sahibi olmak şartı ile kimlik ve ruhsat bilgileriniz ile beraber en yakın istasyonumuza başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz.

  Saygılarımızla,

  TÜVTÜRK A.Ş.