20 Nisan #10358656

Tuttur Gereksiz Şekilde Üyelik Kapattı!

İddaa'ya bağlı yasal elektronik bayii olan Tuttur.Com üyeliğimi haksız bir şekilde uyarılmadan sonlandırdı. Her ne kadar para transferi amacıyla kullanım yaptığımın tespitinden sonra kapatılmış olsa da tek bir uyarı yapılmadan kapatılmış olması ve para transferi amacıyla kullanımın engellenmesi diğer tüm elektronik bayilerde mevcut iken Tuttur.Com hiç uyarı bile yapmadan kapatmıştır. Söz konusu siteye ve Spor Toto'ya şikayetimi iletmemden 4-5 ay sonra Tuttur.Com tarafıma cevap vermesi konuyu önemsemediğinin kanıtıdır. Şikayetvar üzerinden şikayet iletmeme rağmen ise yine cevap vermeye çözüm üretmeye değil aksine kuralları uyguladığını söylemekle yetinmiştir. Ancak sitede yer alan bilgilerimin artık üyesi olmadığım halde bilgilerimi sistemlerinde saklı tutulması kesinlikle doğru değildir ve silinmesini talep edilmiştir buna rağmen üyelik bilgileri silinmemiş olup sistemlerinde bulunmakta.

Deniz 6.352 Okunma

Cevaplar

  • Deniz19 Mayıs

    Yukarıdaki cevaba karşıntarafıma e-mail yoluyla herhangi bir bilgi aktarılmamış olup, üyeliğimin kapatılmadan önce herhangi bir uyarı ve bildirim yapılmadan kapatılmıştır. Bu site madem üyeliğimi kapattı hangi hakla bilgilerimi saklamaktadır? Kapatıldıysa da neden kapatıldığına dair bilgi verilmemiş ve haksız bir şekilde kapatılmıştır. Söz konusu üyenin hatalarından dolayı kapanma olsa bile bunu yapmadan önce üyenin bilgilendirilmesi kuralları aktarması zorunludur. Üyenin siteye üye olurken kuralları okumaması her üyede olduğu gibi insanlık halidir. Ancak ben kuralları sonradan okuduysam da bu kurallara uymama gibi bir durumum da olmamıştır.

  • Tuttur Temsilcisi19 Mayıs

    Sayın Üyemiz, Konuyla ilgili tarafınıza e-posta yolu ile bilgi aktarılmıştır. Yardımcı olabileceğimiz her türlü konu için 7/24 ücretsiz Fanatik Yardım Hattı’mızdan canlı destek alabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön