Tuttur ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tuttur Mağduruyum!

81
Ferhat
Ferhat 19 Kasım 2022 02:00
Tuttur Mağduruyum!

Canlı maça baktım dakika üç bir sıfır yazıyor bende ev sahibi ilk yarı ® 1 buçuk üst oynadım dakika 26 da kupon kaybetti yazıyor meğer dakika 77 imiş suçu istatistik firmasına atıp duruyorlar o sizin probleminiz benim değil böyle olur mu paramı iade edin yoksa savcılığa giderim.

Tuttur Logo
Tuttur20 Kasım 2022 10:14
Tuttur Logo
Tuttur20 Kasım 2022 11:36

Benzer Şikayetler

profile
56
2 gün önce

Tuttur Kupon Param Gitti Ama Oynanmadı!

Tuttur'da kupon oynanıyor yerinde bekledim hala oynanıyor daydı uygulamayı kapatıp tekrar açtım paralarım gitti ama oynanan kuponlarda gözükmüyor! Lütfen bunu çözün tuttur'u bayağıdır kullanıyorum ve böyle şeyler yaşamıyorsun ancak şu an çok sinirlendim lütfen çözün!

profile
121
2 gün önce

Tuttur Yaptığım Kuponlar Görünmüyor

Tuttur.comda yapmış olduğum kuponlarım görünmüyor. Hesabımdan para çekildiği halde kuponunuz bulunmamaktadır diyor. Bu nasıl bir iş? Bu sorunun çözülmesini istiyorum. Kullanıcılarla dalga mı geçiyorsunuz anlamış değilim. Umarım şikayetim yerine ulaşır.

profile
133
6 gün önce

Tuttur Kazandığım Kupon Parasını Verin!

Kazandığım halde para hesaba geçmedi bu nasıl bir site? Fazla para değil ama bizim paramızı yiyince güzel bize gelince illaki bir bahaneniz var yok kardeşim benim paramı verin bana!

Tuttur Kazandığım Kupon Parasını Verin!
profile
156
1 hafta önce

Tuttur Hesaba Yansımayan Para

Tuttur. Com sitesine 01. De 210 TL Denizbank tan havale yaptım. 22587329 numaralı üyesiyim Halen hesaba yansımadı iki kere iletişime geçtim fakat Denizbank la ilgili sıkıntı olduğu u söylüyorlar başka siteye attım para denizden o saatlerde hemen hesaba yansıdı. Sıkıntının Denizbank'ta olduğu u düşün...

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum
profile
85
1 hafta önce

Tuttur Yalan Yanlış Sistemleri

Hesaba para yatırıyorum 2 seferdir aynı oluyor. Normal 3 dakika hesaba gecen para tam 3 saat sonra hesabıma geçiyor ve bana söylenen banka hatalı fakat bankayı arayınca direk hesaba gönderdim diyor tuttur siteminde sorun olduğu halde hiçbir şeyi kabul etmeyip benim paramı hesaba geçirmeyerek zarara ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .