22 Ekim 2015

Turyap Haksız Kazanç!

Konya Zafer Turyap emlak ofisi ile kiralık işyeri için anlaşma yapıldıktan bir hafta sonra ev sahinin vazgeçmesine ve bunu kontratta imzalamasına rağmen Zafer Turyap tarafından alınan komisyon ücreti tarafımıza iade edilmemiştir.

Durmuş 2.267 Okunma

Cevaplar

 • Turyap Temsilcisi21 Ocak 2016

  20.11.2015 tarihinde e-posta adresinize cevap gönderilmiş olup, bu kiralama işleminde temsilciliğimizin müşteriye yer gösterme yaptığı, kiracı adayı ile mal sahibini bir araya getirerek kira akdinin imzalanmasına aracılık ettiği anlaşılmaktadır. Türk Borçlar Kanununun 520 ve devamı maddeleri gereği, kira kontratının düzenlenmesi ve imzalanması ile birlikte emlakçının verdiği hizmet tamamlanmış olup, emlakçı hizmet bedeline hak kazanmış olur.

 • Durmuş11 Aralık 2015

  Aradan neredeyse 2 ay geçti bir değişiklik yok Turyap haksız bir şekilde paranın üstüne yattı...

 • Durmuş11 Kasım 2015

  20 gün aradan sonra standart bir cevap da olsa cvp verildi nihayet! Sonuç için ne kadar zaman geçecek çok merak ediyorum doğrusu?

 • Turyap Temsilcisi10 Kasım 2015

  Şikayetiniz değerlendirmeye alınmış olup, ilgili temsilciliğimizin savunması istenmiştir. TURYAP Hakem Kurulu tarafından yapılacak değerlendirme sonucu en kısa zamanda tarafınıza bildirilecektir. Saygılarımızla..

 • Durmuş02 Kasım 2015

  Aradan 10 gün geçmiş olmasına rağmen ilgili firmanın ilgisizliği devam etmektedir. Tabi yasal süreci de başlatmış durumdayım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön