23 Haziran
Yorum Yap
#10592475

Turyap Bosna'dan İbretlik Emlakçılık!

Önce oturduğum evin kontratında ismim yok diye kirayı 500'den 600'e çıkarıp 800 lira komisyon ver dediler, kışın ortasında başka seçeneğim yok diye verdim. Sonra kefilin yok sözleşme yapamayız dediler, komisyonunu aldıkları sözleşmeyi yapmadılar, bir' şey demedim. Haziran'da çıkacağım, çıkmazsam kefil bulacağım dedim, tamam dediler. Şimdi kira gününden önce çıktığım evin oturmadığım ayınının kirasını istiyorlar. Ev sahibiyle konuşurum diyorum, sonuç değişmez diyorlar.

Enes 1.234 Okunma

Cevaplar

 • Enes27 Haziran

  Şubenizle ilgili bir şikayetimden bahsediyorum. Oturduğum eve yeniden komisyon ücreti vermemin mal sahibiyle ne ilgisi var. Üstelik bana sözleşme verilmeden nasıl bir aylık kira bedeli daha istenebiliyor? Bu durumda ben de size şubenizle temasa geçmenizi öneriyorum. Çünkü para odaklı çalışıyorsunuz, hizmet odaklı değil!

 • Turyap Temsilcisi27 Haziran

  Sayın Enes SEÇİLMİŞ, Size verilen cevapta herhangi bir kestirip atma söz konusu değildir. Sorununuz mal sahibi ile sizin aranızda olan bir sorundur. Sorununuzu mal sahibiniz ile irtibata geçerek çözümlemenizi tavsiye ediyoruz. Saygılarımızla.

 • Enes26 Haziran

  Turyap Yenibosna değil, Konya Bosna Hersek Mahallesi! Hangi şube olduğundan emin olmadan kestirip atmanıza şaşırmadım ama ;)

 • Turyap Temsilcisi25 Haziran

  Sayın Enes SEÇİLMİŞ, Turyap Yenibosna Temsilciliğinin sözleşmesi 31.05.2018 tarihi itibariyle karşılıklı olarak sonlandırılmış olup, ilgili temsilciliğin Turyap ile herhangi bir bağı kalmamıştır. Yaşadığınız sorun ile ilgili olarak ev sahibiniz ile irtibata geçerek sorunu çözümlemenizi tavsiye ediyoruz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları