Turkticaret.net'te İş Yapabilecek Kişi Yok Hemde Ulaşılmazlar

Cansu A. |

Turkticaret.net ile çalışıyorum ama Turkticaret.net'e işten anlayan 1 kişi bile yok. Ben kendim yönlendiriyorum o arkadaşları domain süremi uzatacağım havale yaptım diyorum dekontu atın diyor, diyorum ki havale 1 sn'de geçer ne dekontu bankaya girip bakamıyor mu muhasebeciniz diyorum tamam diyor!

Telefonla zaten ulaşmak imkansız mailde imkansız, orada işi bilen bir tane dahi elaman yok bir tane dahi yok. 1 aydır her gün aramam rağmen sadece 2 kere ulaştım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sözleşme Yenileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cansu A.
  29 Mayıs
  17:14

  valla dönen arkdaşlar bi mail attı maili size atimde bi bakın isterseniz mail demeye 1000 şahit lazım . ALLAH RIZASI İÇİN ALLAH AŞKI İÇİN BİZE İŞİ BİLEN BİRİ ARASIN ALLAH RIZASI İÇİN NE OLUR. BİRİDNDEN Bİ MAİL GELDİ EVRAKLAR İÇİN MAİLİN AYNISINI TEKRAR SİZELERE ATİM GİRİN Bİ OKUYUN MAİL E MAİL DEMEYE 1000 ŞAHİT LAZIM .


  ALLAH RIZASI İÇİN İŞİ BİLEN BİRİ ARASIN BİZİ ALLAH AŞKI İÇİN

 • 29 Mayıs
  16:12

  Sayın Yetkili;

  yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili konu hakkında tarafınıza geri dönüş sağlanarak bilgi verilmiştir. Diğer işlemleriniz ile ilgili dönüş yapabilmeniz adına özel müşteri temsilcinizin bilgileri yetkili mail adresinize iletilmiştir.

  Bilginize