11 Mart 2014

Turkticaret.net Hosting Hizmeti Vermiyor

Hosting hizmet bedelin yatırarak, 17 şubat 2014 tarihinde Türkticaret.net Bursa ofisinden bir yetkili ile yaptığım telefon görüşmesi sonucunda açıklayıcı bir mail ile DNS yönlendirmelerini
kullanıcı panelinden nasıl yapılacağı hakkında bilgilendirdiler. Kullanıcı panelinden yönlendirmelerine uygun olarak DNS ayarlarımızı yaptık. Bu gün 9 mart 2014 tarihi olmasına rağmen hala DNS yönlendirmemiz gerçekleşmedi.

Yönlendirmeyi manuel olarak kendilerinin yapabileceklerini söylediler, ama nafile. Defalarca mail göndermemize rağmen umurlarında bile değil. Son olarak vermedikleri hizmetin para iadesini talep ettim. Umarım bu defa adam yerine koyup bu isteğimizi yerine getirirler.

Erdoğan 188 Okunma

Cevaplar

  • Turkticaret.net Temsilcisi17 Mart 2014

    Sayın Yetkili; yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili konu hakkında tarafınıza geri dönüş sağlandı fakat ulaşılamamıştır. İşlemleriniz ile ilgili dönüş yapabilmeniz adına özel müşteri temsilcinizin bilgileri yetkili mail adresinize iletilmiştir. Bilginize TURKTİCARET.Net

  • Erdoğan14 Mart 2014

    Kendi kusurlarını sanki üye kullanıcı hatasıymış gibi göstererek haklı duruma geçebileceklerini sanarak müşterileri aptal yerine koymaları sözde kurumsal bir firma olan Turkticaret.net YAKIŞMADI. Veremedikleri bu hizmetten dolayı yüzleri kızarmadığı gibi hatalarından dolayı özür dilemek gibi bir düşüncelerinin olduğunu sanmıyorum. YAKIŞMADI Turticaret.net , SINIFTA KALDIN.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön