Turkticaret.net ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Enes sonucu yetersiz buldu

Turkticaret.net Domain Panelde Görünmüyor

1.341
Enes
Enes 09 Eylül 2022 21:31

Merhaba, Türk Ticaret firmasından domain aldım fakat panelimde gözükmüyor arıyorum açmıyorlar, ticketa dönüş yapmıyorlar destek hizmetleri çok kötü yardım istiyorum.

En kısa sürede domainimin aktifleşmesini ve panelimde gözükmesini istiyorum sorunumu çözün.

Turkticaret.net Logo
Turkticaret.net10 Eylül 2022 14:55

Benzer Şikayetler

profile
121
4 gün önce
profile
Dolunay'ın Teşekkür Mesajı
  • 4 gün önce

“İlgi için teşekkür”

Turkticaret.net Alan Adı Nerede?

Alan adım nerede? 1 saat önce domain satın aldım. Kullanıcı panelimde aldığım isim dışında bir sürü saçma sapan uzantı var. Ben com.tr uzantılı domain...

profile
37
1 hafta önce

Türkticaret.net Haksız Para Çekimi

Türkticaret.net üzerinden domain uzatma işlemi gerçekleştirdim. 2 adet alan adına 702 TL gibi bir rakam çıkardı. Fahiş fiyatlı bir firma olduğu için ve sepette görünmediği için ödemeyi gerçekleştirdim. Düşen mailime baktığımda. Online uzantılı domaini bana 83,99 TL gibi rakama iznim ve bilgim dahil ...

Türkticaret.net Haksız Para Çekimi
profile
26
1 hafta önce

Turkticaret.net Eksik Hizmet Ve Mağduriyet!

Marka tescili için detaylı ön rapor hazırlamadan büyük bir firma ile benzerlikten dolayı red aldık maddi olarak yatırımlarım boşa gitti telefonlara cevap verilmiyor. İlk itiraz için ücret alındı neden mağduriyetimiz çözülmüyor? Neden telefonlara cevap verilmiyor?

profile
90
1 hafta önce

Turkticaret.net Hizmet Pişmanlığı

Proje için domain ve hosting aldım ancak bir süre sonra mail geldi domain tescillidir diye domain boşta ben kaydettim eğer eski sahibi almak isteseydi benden önce alırdı. Madem öyle iade yapın dedim 5 gün oldu iade yapmadılar. Bir daha asla Türk sağlayıcılardan domain ve hosting almam.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .