Turkticaret.net Çözülemeyen Sorunlar Yetersiz Teknik Destek!

M.haydar S. |

Turkticaret. net üzerinden vds hizmeti almaktayız. Belirli aralıklarla spam saldırıları maillerin gitmemesi gelmemesi gibi sorunlar yaşamaktayız. Bursa merkezden destek almak ayrı bir dert mail atıp çözüm bulmak ayrı bir dert. 15 dakika içerisinde dönüş yapacağız diyerek, günler geçse bile aramayan bir hizmet anlayışı.

Mail attığımızda dönüş yapamayan bir turkticaret. net. Şu an için İstanbul merkezi arıyorum. Kimse cevap vermiyor. Bursa merkezi aradığımızda hemen dönüş yapıyor ama sadece söz ile. Umarım buradan yazılanları dikkate alıyorlar dır. Hizmet sıfır. Bakalım buradan bizimle iletişime geçebilecek misiniz?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • M.haydar S.
  18 Kasım
  16:26

  Cevaplanma tarihlerine bakarsak. ne kadar güzel bir hizmet verdiğiniz ortada. zaten hep müşteri haksızdır. bence siz yeni ofisleriniz de sosyalleşin. teşekkürler.

 • 19 Mayıs
  17:36

  Sayın Yetkili

  Konu ile ilgili sistem yöneticimiz gerekli bildirimleri , telefon ve mail yoluyla tarafınıza iletmiştir. Sorununuz sunucu yönetim eksikliğinden kaynaklanmaktadır. TURKTİCARET.Net tarafından mevcut bir sorun bulunmamaktadır.

  Saygılarımızla
  TURKTİCARET.Net

 • M.haydar S.
  17 Mayıs
  09:00

  Belirli noktada sorunlar çözümlenebiliyor.
  Tabi bu spam ve diğer sorunlar her servis sağlayıcı damı yoksa böyle oluyor araştırmak lazım.

 • 30 Nisan
  13:56

  Sayın yetkili;

  Yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı tarafınıza gerekli bilgi dönüşü için müsteri temsilciniz sistemdeki telefon numaranızdan tarafınıza ulaşamamıştır. İşlemleriniz ile ilgili problemleriniz olduğunda dönüş yapmanız gereken özel müşteri temsilcinizin bilgileri yetkili mailinize iletilmiştir.

  Bilginize
  Turkticaret.Net