Turkticaret.net Adhood Reklam Platformu Ödemesi!

Yasin E. |

Reklam platformunda yayıncıyım Mayıs 2015 ödemesi resmi olarak en geç 13 Temmuz 2015 ödenmesi gerekiyordu şuana kadar ödeme yapılmadı bunun üzerine aradım ve reklam yayıncı tarafına bağlandım "sahte tıklama olduğunu bu tıklamaların geçersiz sayılıp kesinti yapıldıktan sonra ödeme yapılacağını" belirttiler, aralıklarla arayarak hatırlatma yaptım ancak 20 gün geçmesine rağmen ödememi alamadım ve son 10 gündür Turkticaret.net'in reklam yayıncı birimi telefonlarıma kesinlikle cevap vermiyor, diğer birimleri arayarak sorunumu ilettim geri dönüş olacağını söylediler ancak herhangi bir geri dönüş olmadı, mail attım ve iletişim bilgilerimi istediler gönderdim herhangi bir iletişim sağlanmadı.

Etiketler :

Reklam-SMS

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin E.
  14 Ağustos
  18:55

  Bunun bilgisi zaten ilk etapta verildi ancak bu kadar uzun ve uğraştırıcı bir dönem olduğundan bahsedilmedi ve telefonlarıma uzunca süre bakılmadı. Paranın ödendiği gün geri dönüş yapıldı (bizi aramışsınız diye) "ben sizi 20 gündür arıyorum zaten para yatırıldığı gün mü geri dönmek aklınıza geldi... Bir ay gecikmeyle birlikte param ödendi, geç oldu güç oldu ama yine de teşekkürler...

 • 12 Ağustos
  13:15

  Sayın Yetkili;

  Sistemimizde yayıncılardan gelen sahte tıklamaların fazlalığı sebebi ile inceleme gerçekleştirilmektedir. Yayıncı ödemeleri bu sebeple gecikmektedir. Sizin hesabınızdan gelen sahte tıklama olmadığı anlaşıldığı takdirde en kısa sürede ödemeniz gerçekleştirilecektir.

  Bilginize
  TURKTİCARET.Net