20 Kasım 2017

Turkpin 7979 Adına Borç Yansıtılmış!

Önce akrabamızın Facebook hesabını ele geçirmişler, sonra onun adına bize bir çekilişte alışveriş çeki kazanacağımızı söyleyerek mesaj attılar. Biz de akrabamız olduğu için hiç kötülük düşünmeden inandık aklımıza bile gelmedi. 7979 numarasına evet yazıp 2 kere yolladım ve faturama 200 TL yansıdı. Aynı işlemi annemin ve anneannemin telefonundan da yaparak her birimizin faturasına 200 TL borç yansıttık farkında olmadan. Bu paralar nereye gitti kime gitti bilmiyoruz, mağduruz ve sonuna kadar şikayetçiyiz.

Zeynep 4.438 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep 22 Kasım 2017

    600 TL zarardayız mağduruz. Paramız nereye gitti kimlere gitti bilmiyoruz. 7979 a evet yazıp yolladık fakat bizi çekiliş var diye kandırdılar. Karakola gidip şikayette bulunduk yasal işlem başlattık fakat elimiz kolumuz bağlı durmak istemediğimiz için Turkpin.com un destek hattını arayıp müşteri hizmetlerinden yardım istedik mağduriyetimizi anlattık. Müşteri hizmetleri bize kaba ve bizi suclayan bir üslupla dalga geçer gibi konuşup bizim ihmalimiz olduğunu ve devamlı yapacak bir şey olmadığını söyledi. Benim ısrarlarım üzerine gönülsüzce yardımcı olmaya çalıştılar.

  • Zeynep 20 Kasım 2017

    Turkpin.com nedir bunu bile bilmiyorken bu firmaya üç ayrı telefon hattından 7979 a evet yazarak 200 er lira gönderdik. Annem, anneannem ve ben mağduruz şikayetçiyiz. Bir akrabamızın Facebook hesabını ele geçirip, Messenger dan onun adına mesajlar aldık. 600 TL zarardayız ve paramızı geri istiyoruz. Karakola gidip şikayette de bulunduk bu işin peşini bırakmayacağız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön