Turkobir Para İademi Yapmıyor!

Berrin U. |

Turkobir'den yaklaşık 2 ay önce direk satış mağazasından toplam 70. 90 TL alışveriş yapıp kredi kartıyla ödeme yaptım. Teslimat gecikince aradım siparişinizi stokta yok diye iptal ettik ve sizi alacaklı yaptık dediler ve ben aramadan bana haber vermediler. Bende yerine başka ürün almak istemediğimi para iadesi istediğimi söyledim.

Benden alışveriş yaptığıma dair kredi kartı ekstremi fakslamamı söylediler, onu da yaptım. 2-3 hafta içinde gerçekleşir dediler ama 2 ay oldu hala paramı iade etmediler. Mail atıyorum cevap vermiyorlar. Bir süredir mağazayı arıyorum bizle alakalı bir şey değil diyorlar. Kendi paramı geri alamıyorum. Ne yapmam gerektiğini bilemiyorum. Resmen mağdur oldum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Berrin U.
    21 Kasım
    11:41

    Sonunda bugün magaza sorumlusu tarafindan aranarak paramin iade edildigini ögrendim. Ben 2 ay diye hatirliyordum ama iademi bekleyeli 3 ay olmus. 3 ay sonunda paramin iade edildigini söylediler, özür dilediler. Ben 3 ay bekleyerek, onlar beni aramasi gerekirken ben onlari arayarak, sürekli mail atarak parami 3 ayda geri alabildim. Henüz hesabima bakmadim ama gercekten iade ettiler ise Turkobir üyeligimin iptalini isteyecegim ve bir daha oradan alisveris yapmayacagim.