14 Ekim 2015

TurkNet'te Hizmet Anlayışı Sıfır!

TurkNet müşteri hizmetlerine faturamla alakalı ulaştım. Bana yardımcı olamayan temsilciden bir yetkili istedim ama ısrarla bu talebimi karşılamadı ve beni başından atmak için saat vererek dönüş yapılacağı bilgisini verdi. Bende faturamla alakalı yetkiliyle görüşme yapacağım için dönüş bekledim ama dönüş sağlanmadı, ADSL hattım kısıtlandı.

Tekrar aradım sonunda bir yetkiliye ulaştım ve kendisi yapılan görüşmeyi dinleyeceğini eğer temsilci dönüş yapılacak deyip de yapılmadığı bir durum varsa yansıyacak kısıtlama ücretine müdahale edeceğini söyledi. Yine dönüş olmadı ben aradım ve yetkiliden aldığım yanıt; "evet size dönüş sözü vermiş ama dönüş yok, fark etmez ücretlerden sorumlusunuz!"

Fatma 222 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi20 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi15 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili sizi irtibat numaranızdan aradık ancak ulaşamadık. 8867100 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi15 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön