31 Ekim 2016

TurkNet'te Bağlantı Yok.

TurkNet firmasından şikayetçiyim. 28 Ekim sabahtan 29 Ekim 15:00 'a kadar bağlantı yoktu. 28 ekim'de aradım müşteri hizmetleri inceleme yaptı, herhangi bir genel arıza veya çalışma olmadığını belirttiler. Daha sonra tekrar kayıt açtılar ve tekrar aradım. Bir başka müşteri hizmetleri bana genel arıza olduğunu söyledi. Türk Telekom ile ilgili dediler. Her biri farklı bilgi verdi.

Demem şu ki:siz nasıl ki faturanın son ödeme tarihini bir gün geçirilirse interneti hemen kapatıp üzerine 25 TL'lık ceza uyguluyorsanız, 1 gün dahi müsaade etmiyorsanız, belirttiğim tarihten itibaren hizmet kesintisinin ücretini almamanız gerekli. Bunu müşteri hizmetlerinede dedim. Bizi ilgilendiren bir durum değil. Bu Türk Telekom ile alakalı, öyle bir şey yapamayız dediler. Var mı öyle adalet? Türk Telekom ile alakalı olsa bile bu beni ilgilendirmez. Ben sizden hizmet alıyorum, faturamı size ödüyorum. Benim muhatabım TurkNet'tir!

İbrahim 376 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

  Merhaba İbrahim Halil Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda sorunun iç tesisat kaynaklı olduğuna dair bilgi iletilmiştir. İç tesisat sorununun giderilmesine yönelik sözlü olarak sizinle paylaştıklarımız (modem, splitter, anahat vs.) kontrolünü gerçekleştirmeniz durumunda arızanız giderilmiş olacaktır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • İbrahim02 Kasım 2016

  Merhaba İbrahim Halil Bey, yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan Telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11124314 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, turkNet İletişim Hizmetleri a. ş. copy pasta anca bu kadar...

 • TurkNet Temsilcisi31 Ekim 2016

  Merhaba İbrahim Halil Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11124314 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • İbrahim31 Ekim 2016

 • İbrahim31 Ekim 2016

  An itibarı ile 30 Ekim sabah suların'da İnternet tekrar gitmiştir 31 Ekim 12:40 saatin de gelmiştir Bu kesintilerin Ücretini almak hakmıdır değil midir? Açma kapama 25 TL Hak galiba! ? Mesaj Atıyorlar İnternet sorununuz çözülmüştür keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz bir bakıyorum bağlantı gitmiş.

 • İbrahim31 Ekim 2016

  An itibarı ile 30 Ekim sabah suların'da İnternet tekrar gitmiştir 31 Ekim 12:40 saatin de gelmiştir Bu kesintilerin Ücretini almak hakmıdır değil midir? Açma kapama 25 TL Hak galiba! ?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön