31 Ekim 2016

TurkNet'in Yetersizliği...

TurkNet maalesef sözleşmeye uymuyor ihlal ediyor vermiş olduğu hız 4 MB 4 buçuk ay oldu halen sorun devam ediyor 50 kere aradım bıktım usandım artık. Ortalama 400 GB kotamı aldı.

Selman 370 Okunma

Cevaplar

  • Selman 07 Kasım 2016

    TurkNet 4 buçuk ay oldu ve geçiyor bana 4 MB internet veriyor dowland yapılmıyor güncelleme yapılmıyor uplaat yapılmıyor online oyun oynanmıyor onlayn işlemler zor oluyor anlıycanız rezillik 16 MB hız hakim var ve 400 GB kotamı yedi ve vermiyor. İlk zamanlar 11 MB hızlara ulaşırken her ay hızımı düşürmeye başladılar gelinen sonuç bu ver cayma bedelini ayrıl. Bu sözleşmeye uymuyor hızımı yükseltmiyor 51 kez aradığımda bana mazeret uyduruyorlar ben bu internetin parasını her ay çatır çatır veriyorum benden alıyor neden hizmet yok anlayamıyorum müşteri hizmetleri ukala vasat çözüm sıfır çıldırıcam TurkNet'in yüksek kotasına kanmayın arkadaşlar kesinlikle bu belaya bulaşmayın ağzınız yanar bunun adına resmi dolandırıcılık diyorlar günümüzde anlayana

  • TurkNet Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba Selman Bey, Turknet olarak yüksek hızda interneti kullanıcılarımızın en doğal hakkı olarak görüyor ve altyapının desteklediği en yüksek hızı sunarken, ekstra bir ücret talep etmiyoruz . Ayrıca sektör ortalamasının çok üstünde sunduğumuz 150 GB yüksek AKN ile alabileceğiniz en yüksek hızdan maksimum seviyede yararlanmanızı hedefliyoruz. Ancak mevcut altyapı teknolojilerinde internet hızı, bağlı bulunduğunuz santrale olan uzaklığınız, optimizasyon için gerekli teknik ayarlar, modeminiz veya ev içi tesisatınızın kalitesi gibi nedenlerden dolayı değişkenlik gösterebilmektedir. Şikayetinizle ilgili olarak bizim tarafımızdan yapılabilecek teknik işlemler varsa yapmak ve interneti altyapınızın desteklediği en yüksek hızda kullanmanızı sağlamak isteriz. Detaylı olarak inceleme yaptıktan sonra en kısa sürede size geri dönüş yapacağız. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön