31 Ekim 2016

TurkNet'in Duyarsızlığı.

İlgili firmaya ekim ayının başında internet bağlantısı başvurusunda bulundum. Ay ortasında bize "port aranıyor" şeklinde bir açıklama yaptılar. İnternet bağlantısı almaya karar verdiğimizde firmayı arayarak gereken bilgilendirmeyi aldığımız sürede bize herhangi bir sıkıntı olmadığını, bizim lokasyonumuzun kullanabileceği internet ağlarını söylemişlerdi fakat 1 ay geçmesine rağmen konusu geçen firma tarafından mağdur ediliyoruz ve bu mağduriyetimizin ne zaman sonlanacağına dair bir bilgilendirme yok. Ya sorunumu halletsinler ya da başka bir firmayla anlaşacağım.

Aslıhan 343 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi01 Kasım 2016

    Merhaba Aslıhan Hanım, İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamış olup aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmediğiniz için size destek olamamaktayız. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba Aslıhan Hanım, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili size yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamıştır. Aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön