11 Ocak
Yorum Yap
#11436884

Yayıncıyım Ve Yayınlarımı TurkNet Yüzünden Yapamıyorum

Yayıncıyım ve yayınlarımı TurkNet yüzünden yapamıyorum. Maddi kaybım var, şikayet formu doldurmama rağmen bana geri dönüş sağlanmıyor. Kaç kere oluşturdum Tüketici Hakları'na şikayet edeceğim en sonunda. 200- 300 pingle 2 ile 10 arası internet veriyorlar ve bütün izleyenlerime bunu ileteceğim.

Alper Alper 1.422 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Alper15 Ocak

    Öncelikle bu ikinci şikayetim internetim incelendiğinde problem bulunmuyor diyor 5 saatlik dilimi ölçmüşler benim derdim akşam 7 ile 1 arası pingim 300 lerde ayrıca 1 ile 5 mbgt arası internet alıyorum 1 haftadır bu var elimde resimlerde bulunmakta ölçümlere dair bu problemin acilen çözülmesini istiyorum yoksa kapatıp başka bir firmaya geçiş sağlayacağım

  • TurkNet Temsilcisi14 Ocak

    Merhaba Alper Bey, Ben Berna. Performans problemi yaşadığınız için üzgün olduğumuzu belirtiriz. Tüm internet servis sağlayıcıları tarafından ortak kullanılan telekom altyapısı, santrale olan uzaklığınız, modem veya ev iç tesisatı gibi nedenlerle hızınız değişkenlik gösterebilmektedir. Şikayetinizle ilgili olarak bizim tarafımızdan yapılabilecek teknik işlemler varsa yapmak ve interneti altyapınızın desteklediği en yüksek hızda kullanmanızı sağlamak isteriz. Detaylı olarak inceleme yaptıktan sonra en kısa sürede size geri dönüş yapacağız. Konuyu 22319676 kayıt numarası ile https://turk.net/online-islemler/#/login adresinden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler